Lezajlott az első futsal táborunk a nyáron.

Részletek

U9 – Torna Celldömölk
2017. június 21.

Az U9-es korosztályunk a hétvégén Celldömölkön tornázott, amit meg is nyertek a gyerekek.

Részletek

Futsal csapatunknál jól halad az utánpótlás nevelés
2017. június 08.

A szombathelyi futsal utánpótlás képzés jó irányt mutat.

Részletek

Véget értek az utánpótlás korosztályaink edzései
2017. június 07.

A 2016/2017-es szezonban minden utánpótlás korosztályunknál véget értek a bajnokságok, és az utolsó edzéseket is megtartották az edzők.

Gőzerővel készülnek a fiatalok a Final Fourra

Hétvégén Üllőn lesz a Final Four az utánpótlásban! Az U17-es csapatunkért szoríthatunk! Hajrá fiúk! Hajrá Hali!

Részletek

U20-as játékosunk nem csak a futsalban jeleskedik
2017. június 01.

Fodor Levente freestyle bemutatóval vett részt a szombathelyi gyereknap „Ki mit tud’-ján!

Részletek

Tóth Máté – U17-es válogatott
2017. május 26.

Tóth Máté ismét válogatott meghívót kapott a korosztályos csapatba. Gratulálunk neki!

2017. május 16.

Haladás játékos a gólkirály az U17-es és U20-as Futsal bajnokságban!

Részletek

Nagy utánpótlás győzelmek hétvégén
2017. május 07.

Swietelsky-Haladás VSE U17 – Dunaújváros U17 16:2 Swietelsky-Haladás VSE U20 – Dunaújváros U20 14:8

Részletek

Országos Futsal Középdöntők
2017. május 01.

Lipóton rendezték hétvégén az Országos Futsal Bajnokság Középdöntőit! Ide, az ország 16 legjobb csapata közé bejutott 3 korosztályunk, U11, U13 és U15!

Részletek

Nagyot küzdve mentett pontot az U20
2017. április 23.

Veszprém U17 – Swietelsky-Haladás VSE U17 1:7 Veszprém U20 – Swietelsky-Haladás VSE U20 7:7

Részletek

Tornagyőztes az U17-es válogatott

Tóth Máté ismét az U17-es válogatott keretében volt!

Részletek

Magabiztos U17-es győzelem
2017. április 15.

Sweitelsky-Haladás VSE U17 – Veszprém U17 5:2 Sweitelsky-Haladás VSE U20 – Veszprém U20 5:7

Részletek

Győzelmek idegenben
2017. április 11.

Göcsej SK U17 – Swietelsky-Haladás VSE U17 1:10 Göcsej SK U20 – Swietelsky-Haladás VSE U20 3:9

Részletek

A hétvége nem sikerült jól az utánpótlásban
2017. március 27.

Swietelsky-Haladás VSE U17 – Rába ETO U17 2:11 Swietelsky-Haladás VSE U20 – Rába ETO U20 2:4

Részletek

Összetartóak a csapataink az utánpótlásban
2017. március 22.

A futsalban az utánpótlás korosztályainkban is nagyon jó a csapategység!

Részletek

U17-es válogatott a Haliból
2017. március 20.

Tóth Máté ismét behívót kapott az U17-es korosztályos válogatottba.

Részletek

Hazai pályán nyertek az UP korosztályaink
2017. március 18.

Swietelsky-Haladás VSE U17 - Bőny U17 4:2 Swietelsky-Haladás VSE U20 - Bőny U20 14:4

Részletek

Hétvégén UP meccsek Bükön
2017. március 16.

03.18. – szombat – Bük 10:00 Swietelsky-Haladás VSE U17 – Bőny U17 12:00 Swietelsky-Haladás VSE U20 – Bőny U20

Részletek

Ismét hétvégi UP győzelmek
2017. március 12.

Dunaújváros U17 – Swietelsky-Haladás VSE U17 2:5 Dunaújváros U20 – Swietelsky-Haladás VSE U20 3:6

Részletek

Utánpótlás megyei futsal döntők
2017. március 08.

Házidöntők a Vas megyei futsal bajnokság U11-es, U13-as, U15-ös korosztályában!

Részletek

Utánpótlás Vas megyei futsal bajnokság Döntők
2017. március 07.

Házidöntők az utánpótlás korosztályokban a Vas megyei futsal bajnokságban! Csak a Hali!

Részletek

Veszprém megyei U9-es futsal bajnokság : Aranyérmes a Hal...
2017. március 04.

Aranyérmes a Haladás U9-es futsal csapata a Veszprém megyei futsal bajnokságban!

Részletek

U17-es és U20-as győzelem

Mindkét csapatunk (U17, U20) nyert hétvégén hazai pályán a Dunaújváros ellen. Swietelsky-Haladás VSE U20 – Dunaújváros U20 12:2 Swietelsky-Haladás VSE U17 – Dunaújváros U17 5:3

Részletek

U17-es válogatottak Szombathelyről

Ismét két utánpótlás korú játékosunk kapott meghívót korosztályos válogatottba. Tóth Máté és Gyenese Ádám került be az U17-es korosztályos válogatott keretébe!

Részletek

U17-es és U20-as meccs Bükön
2017. március 02.

03.04. – szombat – Bük 10:00 Swietelsky-Haladás VSE U20 – Dunaújváros U20 12:00 Swietelsky-Haladás VSE U17 – Dunaújváros U17

Részletek

U17-es Futsal bajnokság 2016/2017 – Ezüstérmes a Haladás

2017. június 05.

Elődöntő: Swietelsky-Haladás VSE U17 – Berettyóújfalu U17 7:2

Döntő: Swietelsky-Haladás VSE U17 – Rába ETO U17 3:5

A hétvégén került megrendezésre a 2016/2017-es szezon U17-es bajnokságának négyes döntője. Csapatunk az alapszakasz Nyugati csoportjában a 2. helyezést érte el, így jutott be a Final Fourba, amit Üllőn rendeztek. A fiataljaink ellenfele a Keleti csoportot megnyerő Berettyóújfalu, volt. A másik ágon az Aramis és az ETO gárdája találkozott egymással.

Az elődöntőben a Hali fiataljai nagyszerű mérkőzést játszottak. Végig koncentráltan, magabiztosan futsaloztak és megérdemelt győzelmet arattak! Majd az ETO csapatával következhetett másnap a döntő. A fiúk nagyot küzdöttek, de sajnos nem sikerült a győzelem. Csupán 2 góllal maradtak alul.

Így, a 2016/2017-es U17-es futsal bajnokságban egy szépen csillogó ezüstérmet szereztek a Hali fiataljai! Nagyon szép teljesítmény ez! Gratulálunk az egész éves jó teljesítményhez és a mai EZÜSTÉREMHEZ! Hajrá Hali!

Elődöntő:

Gólszerzők:

• Tóth Máté 2
  • Nagy Kevin 2
  • Gyenese Ádám 2
  • Mód Bendegúz

Fantasztikusan kezdték a gyerekeink az elődöntőt. A 10. perc után már 3:0 állt az eredményjelzőn. Először Nagy Kevin góljának örülhettünk, majd Tóth Máté növelte az előnyünket. Egy kapusról kipattanó labdánál eszmélt a leggyorsabban a Hali játékosa. Az ellenfél még fel sem kelt a pofonokból, máris jött a következő Hali gól. A Mezei játékosa eladta a labdát, amire Tóth Máté csapott le a leghamarabb, de hátulról felrúgta egy ellenfél játékos, aki így a kiállítás sorsára jutott. A szabadrúgásból Mód Bendegúz növelte az előnyünket! Megnyugtató,3 gólos előnyben játszhattak a mieink. Az ellenfélnek kockázatnia kellett és kockáztatott is. Levitte a kapusát a Mezei. Így próbáltak visszajönni a mérkőzésbe! A Hali nagyszerűen védekezett, ha pedig egy kis hiba is csúszott a védekezésbe, ott volt a kapuban Homlok Levente és kisegítette társait! A jól védekező csapatunk újabb gólt tudod szerezni egy szép kontra végén. Tóth Máté volt ismét eredményes. Az első félidő slusszpoénját Gyenese Ádám szolgáltatta, aki labda szerzés után az üres kapuba passzolta a játékszert, kialakítva így az első félidei eredményét! 5:0-val fordultak a csapatpk.

A második félidőben a Mezei csapat szerezte az első gólt, de a csapatunkat a mai nap nem lehetett kizökkenteni. Nagy Kevin szerezte meg 2. gólját. Így ismét 5 gólos előny birtokában játszhattak a fiúk. A mérkőzést végig a Haladás irányította. A fiúk szép, formás akciókat vezettek és védekezésben is tették a dolgukat. Gyenese Ádám 2. góljával pedig végleg lezártak a kérdést a fiúk. Ezzel eldőlt, hogy melyik csapat jut be először a döntőbe! A mérkőzés vége felé még egy 6 méterest kapott az elllenfél, amit értékesítettek is, de ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő! A Haladás megérdemelten jutott be a döntőbe, mivel a játék minden elemében felülmúlta a Berettyóújfalu csapatát!

Vidák Balázs edzői értékelése:

„Gratulálok a srácoknak, nagy tettet hajtottak végre. Végig hittek a győzelemben, egymásért küzdve, megérdemelten nyertünk!”

Döntő:

Gólszerzők:

• Mód Bendegúz 2
  • Mercs László

Elérkezett a várva várt mérkőzés a BAJNOKI DÖNTŐ! A csapatok már jól ismerik egymást, hiszen mindkét együttes a Nyugati csoportban szerepelt és 4x is megmérkőztek egymással! Az ETO csapata kezdte meg jobban a mérkőzést. Egy szögletvariáció után találtak a kapuba. A kezdeti megilletődöttség után felébredtek a fiaink és elkezdték azt csinálni, amit tudnak. Sajnos a helyzetkihasználással volt a legnagyobb gondjuk a mai nap, mivel ez első félidőben, érintetlen maradt a győri kapu. Pedig bőven volt lehetősége a fiúknak, hogy ez ne így legyen. Az ETO pedig 3x is megzörgette a Hali hálóját! Így 3:0-s ETO vezetéssel mentek a csapatok a szünetre.
A második félidőben is helyzettel kezdte a szombathelyi csapat a félidőt, de sajnos ismételten kihagyták azt, az ellenfél pedig a következő támadásával szinte lezárta a mérkőzést! A hátralévő 10 percben már csak a becsületükért küzdtek a fiaink. Amit a fiúk az utolsó 10 percben nyújtottak az egészen fantasztikusra sikeredett, mint ahogy az egész év is! Sikerült 3 gólt is szerezniük, bár a győzelem nem jött össze, csak dicséret illeti a CSAPATUNK, mivel az ország 2. legjobb csapata a miénk az UI17-es korosztályban!
Az ezüstérem most még fájó emlék, mert mindenki győzni szeretett volna, de idővel nagyon szép lesz vissza gondolni erre a 2. helyre!

„Nagyszerű szezonon vagyunk túl. A befektetett munka meghozta a gyümölcsét. Jövőre szeretnénk visszatérni ide, és azon leszünk, hogy fényesebb éremmel távozzunk majd!”